Home  >  제품소개  >  대분류
대분류

Θα τα πούμε με τον κύριο Τατσόπουλο, θέλουμε να συζητήσουμε μαζί του, …

페이지 정보

작성자 Natalia 작성일24-10-19 12:24 조회4회 댓글0건

본문

Τζάκρη URL ΣΥΡΙΖΑ νομικό φροντιστήριο Νίκος Βούτσης: ασεπ online Ο Τατσόπουλος δεν κατανοεί αυτά που λέμε...
νομικό φροντιστήριο Θα τα πούμε με τον κύριο Τατσόπουλο, υπουργείο δικαιοσύνης προσλήψεις 2023 θέλουμε να συζητήσουμε μαζί του, Νομικό Συμβούλιο του Κράτους λέει ο γραμματέας της κοινοβουλευτικής ομάδας του ΣΥΡΙΖΑ..."
A5F6BDF21199650DD1627E3085D0A38F.jpg
Νίκος Βούτσης: Ο Τατσόπουλος δεν κατανοεί αυτά που λέμε... νομικό φροντιστήριο

Θα τα πούμε με τον κύριο Τατσόπουλο, θέλουμε να συζητήσουμε μαζί του, λέει ο γραμματέας της κοινοβουλευτικής ομάδας του ΣΥΡΙΖΑ



«Εγώ τα είπα ευθέως. Μας παραξενεύει και μας δημιουργεί πρόβλημα. Θα μου πεις άποψή του, αλλά και οι απόψεις κριτικάρονται», δήλωσε ο γραμματέας της ΚΟ του κόμματος Νίκος Βούτσης αναφερόμενος στο σάλο που έχει προκληθεί με τις απόψεις και την πολιτική συμπεριφορά του Πέτρου Τατσόπουλου.



«Νομίζω ο Πέτρος δεν κατανοεί ακριβώς αυτό που λέμε ότι είμαστε σε πολιτικό πόλεμο. Δε νομίζω πως έχει την ίδια άποψη», τόνισε ο Νίκος Βούτσης μιλώντας σήμερα στην τηλεόραση του ΣΚΑΙ και  υπογράμμισε ότι: «Θα τα πούμε με τον κ. Τατσόπουλο. Θέλουμε να συζητήσουμε. Τα είπαμε μαζί και την Παρασκευή» και πρόσθεσε για τις τοποθετήσεις του βουλευτή του κόμματος: «Υπήρχαν διάφοροι διαλογισμοί που δημιουργούσαν και δημιουργούν πρόβλημα και μας παραξενεύουν».



Επεσήμανε ακόμη ότι οι όποιες παρεξηγήσεις θα λυθούν σήμερα στην ΚΟ του κόμματος, ενώ σχετικά με τη φημολογία για προσχώρηση της Θοδώρας Τζάκρη στο ΣΥΡΙΖΑ σημείωσε: «Εμείς προχωράμε με τους βουλευτές που εξέλεξε ο κόσμος στις γραμμές μας και δεν έχουμε ενδιαφέρον ποσοτικής επαύξησης. Ενθαρρύνουμε πολιτικά, ιδεολογικά και κοινοβουλευτικά όσους σηκώσουν το ανάστημα τους. Αυτό το έκανε η κ. Τζάκρη. Θα δούμε ...».
νομικό φροντιστήριο νομικό φροντι

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.


상호 :  좋은홈페이지제작소-Goodhomepage, 사업자등록번호 :  621-04-92979, 고객센터 :  1670-1261
주소 :  부산광역시 해운대구 재송동 484 현창빌딩 2층, Copyright © 좋은홈페이지제작소-Goodhomepage All rights reserved.
top