Home  >  제품소개  >  대분류
대분류

ζωή Παντελίδης Παντελίδης Πανελλήνιος Γραπτός Διαγωνισμός ΑΣΕΠ 2023 Μυ…

페이지 정보

작성자 Lora Newquist 작성일24-10-18 11:57 조회3회 댓글0건

본문

Πανελλήνιος Γραπτός Διαγωνισμός ΑΣΕΠ 2023 εγγραφη αναφορα δημοσιου υπαλληλου υποδειγμα «Οι τραγουδιστές taxisnet gsis enfia που προκαταρκτικη εξεταση υποδειγμα ακούγονται στις πρωινές εκποµπές µού πληρωμη ενφια on line είναι εθνικη σχολη δημοσιασ διοικησησ προσωποπαγήσ θέση τι σημαίνει άγνωστοι»
..."
006C21C455A61E111DB8E6AA052CA80B.jpg
Μυρτώ Αλικάκη: Ποιοι είναι ο Παντελίδης και η Πάολα; Πανελλήνιος Γραπτός Διαγωνισμός ΑΣΕΠ 2023

«Οι τραγουδιστές που ακούγονται στις πρωινές εκποµπές µού είναι άγνωστοι»

Για το ρόλο της στα επόμενα επεισόδια της καθημερινής σειράς του Αντ1 «Βαλς µε δώδεκα θεούς», για το αν θα παρουσίαζε ποτέ πρωινή εκπομπή, αλλά και για τον Παντελή Παντελίδη και την Πάολα μίλησε η  Μυρτώ Αλικάκη σε τηλεοπτικό περιοδικό.

 

«Μπήκα μικρή στη δουλειά, αλλά το καλό είναι ότι έχω ήδη ζήσει µια ζωή και µε περιµένουν και άλλες. Γιατί νιώθω και νέα και ζωντανή», είπε σχετικά με το ότι είναι δύο δεκαετίες στον χώρο.

 

Δήλωσε αρνητική επίσης στην ανάληψη µιας εκποµπής: «∆εν νοµίζω, γιατί η παρουσίαση χρειάζεται πρωτίστως να είσαι ο εαυτός σου και όχι την υποκριτική σου δεινότητα. Είναι µια διαφορετική περίπτωση. Σίγουρα υπάρχουν εκποµπές που δεν θα µπορούσα να παρουσιάσω. Όπως αυτές που µπαίνουν στη λογική των καλεσµένων και των συνεντεύξεων. Κάτι τέτοιο δεν θα µου ήταν εύκολο. Ένα πολιτιστικό µαγκαζίνο, ας πούµε, µπορεί και να το παρουσίαζα».

 

Αρνητική ήταν και στην ανάληψη μιας πρωινής εκπομπής: «∆εν νοµίζω ότι έχω την ικανότητα να το κάνω αυτό. Και ο κύριος λόγος είναι γιατί γενικώς δεν παρακολουθώ την επικαιρότητα των διασηµοτήτων που χρειάζεται γι' αυτό. Και πρέπει να ακούς και τη µουσική που είναι στη µόδα και όλα τα σχετικά...». Και συνέχισε στο περιοδικό MY tv: «Η µαγειρική είναι πιο κοντά µου και τη θεωρώ τέχνη. Οι τραγουδιστές που ακούγονται όµως σε αυτές τις εκποµπές µού είναι άγνωστοι».

 

Όταν ρωτήθηκε για το αν ακούει Παντελίδη ή Πάολα, η Μυρτώ Αλικάκη απάντησε: «∆εν τους ξέρω καν!».

 

 
Πανελλήνιος Γραπτός Διαγωνισμός ΑΣΕΠ 2023 Πανελλήνιος Γραπτός Διαγωνισμός ΑΣΕΠ 2023 Oλα όσα γνAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone

Στις 8 το βράδυ η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κίνας

Σε λίγες ώρες στις 8 το βράδυ για την Ελλάδα- η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κ

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.


상호 :  좋은홈페이지제작소-Goodhomepage, 사업자등록번호 :  621-04-92979, 고객센터 :  1670-1261
주소 :  부산광역시 해운대구 재송동 484 현창빌딩 2층, Copyright © 좋은홈페이지제작소-Goodhomepage All rights reserved.
top