Home  >  제품소개  >  대분류
대분류

βουλευτής Στουρνάρας βουλευτής ψυχολογος «Να πέσει η κυβέρνηση και να…

페이지 정보

작성자 Riley 작성일24-10-18 08:29 조회4회 댓글0건

본문

Προσωρινή ελλιπής ικανότητα προσαρμογής - https://eimai-institute.gr/ATHENS-000012-i-stravos-in39-o-gialos-i-strava-armenizi-o-...politismos.html. ψυχολογος Ξεκάθαρος ότι δεν θα ψηφίσει τον ενιαίο φόρο ακινήτων αν δεν αλλάξει, εμφανίστηκε για μία ακόμη φορά ο Μιχάλης Κασσής. Ο βουλευτής του......
C86DC204569DC717AF319B4A24D0B57E.jpg
«Να πέσει η κυβέρνηση και να πάει στην ευχή της Παναγίας» ψυχολογος Δεν θα ψηφίσει τον ενιαίο φόρο ακινήτων ο Μιχάλης Κασσής




Ξεκάθαρος ότι δεν θα ψηφίσει τον ενιαίο φόρο ακινήτων αν δεν αλλάξει, αγάπη εμφανίστηκε για μία ακόμη φορά ο Μιχάλης Κασσής.



Ο βουλευτής του ΠΑΣΟΚ μιλώντας στην πρωινή εκπομπή του MEGA επανέλαβε την άποψή του ότι πρέπει να γίνουν διορθώσεις για να μην υπάρχουν διαρροές.



«Από το βήμα της Βουλής έχω πει ότι δεν εξουσιοδοτώ κανέναν αυτό το νόμο-έκτρωμα να τον φέρει στη Βουλή, κλινικοσ ψυχολογοσ όπως είναι. Από κει και πέρα, υπάρχει μία αρμόδια επιτ ροπή από πλευράς της κοινοβουλευτικής ομάδας του ΠΑΣΟΚ που ήρθε σε επαφή προκειμένου να δουν τις αλλαγές που πρέπει να γίνουν. Αν το υπουργείο είναι διατεθειμένο να κάνει τις αλλαγές αυτές, όχι για να ικανοποιούν εμένα. Ο νόμος αυτός έχει πάρα πολλές αδικίες τόσο για τις αστικές όσο και για τις αγροτικές περιοχές», ανέφερε χαρακτηριστικά. Και πρόσθεσε: «Ο κ. Στουρνάρας να καθίσει και να τα μελετήσει καλά μαζί με τον κ. Καραβίτη».



Στο ερώτημα πάντως που του ετέθη για το αν δεν ψηφίσει, Μετατραυματικό στρες θα ρίξει την κυβέρνηση, Οικογενειακή τραγωδία απάντησε: Συμβουλές γονέων «Δεν πάνε να μου πουν ό,τι θέλουν. Εκατό φορές το έχω ακούσει αυτό. Θα μου πουν ότι θα ρίξω την κυβέρνηση, Λαοί δηλαδή; Δηλαδή, Κατανόηση θα πάω να ψηφίσω ότι να’ ναι; Αυτά τα πράγματα έχουν επισημανθεί και δεν πρέπει να διορθωθούν; Σε καμία περίπτωση δεν τον ψηφίζω. Να πέσει η κυβέρνηση και να πάει στην ευχή της Παναγίας κατά αυτή τη λογική».




YouTube.com/embed/HY79oK5_X0E?rel=0" provider=" YouTube">




ψυχολογος Εργαζόμενοι της ΛΑΡΚΟ επιτέθηκαν στον Πρ.Παυλόπουλο

Μπουκάλια με νερό εκσφενδόνισαν διαδηλωτές εναντίον του πρώην υπουργού Εσωτερικών - Ο κ. Παυλόπουλος βρισκόταν στη συμβολή της λεωφόρου Βασιλίσσης Σοφίας με την οδό Μέρλιν

Στόχος των εργαζομένων στην μεταλλευτική βιομηχανία ΛΑΡΚΟ έγινε ο πρώην υπουργός Εσωτερικών Προκόπης Παυλόπουλος.



Οι εργαζόμενοι στη ΛΑΡΚΟ διαδήλωναν έξω από τη Βουλή και όταν εντόπισαν τον κ. Παυλόπουλο επιτέθηκαν εναντίον του καθυβρίζοντας τον με σκαιούς χαρακτηρισμούς. Ορισμένοι μάλιστα εκσφενδόνισαν εναντίον του μπουκάλια με νερό.








prok1.jpg







prok2.jpg







prok3.jpg







prok4.jpg


Oλα όσα γνAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone

Στις 8 το βράδυ η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κίνας

Σε λίγες ώρες στις 8 το βράδυ για την Ελλάδα- η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κ

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.


상호 :  좋은홈페이지제작소-Goodhomepage, 사업자등록번호 :  621-04-92979, 고객센터 :  1670-1261
주소 :  부산광역시 해운대구 재송동 484 현창빌딩 2층, Copyright © 좋은홈페이지제작소-Goodhomepage All rights reserved.
top