Home  >  제품소개  >  대분류
대분류

Παναθηναϊκός Κρήτη Κρήτη ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ Το πλήρωσε στο τέλος ο Παναθηναϊκός

페이지 정보

작성자 Jung Devaney 작성일24-10-18 06:55 조회3회 댓글0건

본문

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ Σοκ για τον Παναθηναϊκό στα «Δύο Αοράκια» και ήττα από την Λοκομοτίβ Κούμπαν με 72-69, μεταταξη δημοσιου υπαλληλου με τρίποντο του Σιμόν στο... μηδέν, απειθεια αρθρο με τους πράσινους να κάνουν..."
88e3cb109fd005cec729155a02c32ce6_XL.jpg
Το πλήρωσε στο τέλος ο Παναθηναϊκός ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

 Την δεύτερη ήττα του στην Ευρωλίγκα γνώρισε στην Κρήτη ο Παναθηναϊκός από την Λοκομοτίβ Κούμπαν με σκορ 72-69. Οι «πράσινοι» μετά από ένα πολύ κακό πρώτο ημίχρονο προσπάθησαν να ανατρέψουν την εις βάρος τους κατάσταση, έφεραν το ματς στα ίσια 6 δεύτερα πριν από το τέλος, αλλά στην τελευταία επίθεση ο Σιμόν με τρίποντο χάρισε την νίκη στην ομάδα του με 72-69.


Διαβάστε περισσότερα στο Onsports.gr







ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ Φιγκερόα: "Να καταλήξουμε σε συμφωνία"


Ο Λουτσιάνο Φιγκερόα έφτασε στην Αθήνα για τις τελικές διαπραγματεύσεις με τον Παναθηναϊκό, υπογραμμίζοντας ότι οι δύο πλευρές βρίσκονται πολύ κοντά στην ανανέωση της συνεργασίας τους.



Εφόσον επέλθει οριστική συμφωνία, ο Αργεντινός επιθετικός θα περάσε από ιατρικές εξετάσεις και εάν υπάρξουν θετικά αποτελέσματα θα υπογράψει νέο συμβόλαιο.



"Από τη στιγμή που είμαι εδώ, συνταξη νοσηλευτων σημαίνει ότι είμαστε κοντά. Η δική μου η πρόθεση, προκαταρκτική εξέταση στο δημοσιο αλλά και της ομάδας, κτηματολογιο ενστασεισ είναι να καταλήξουμε σε συμφωνία. Υπάρχουν βέβαια κάποια πράγματα να διευθετηθούν, υπουργειο δικαιοσυνης διαγωνισμοι αλλά για αυτό ήρθα. Το συντομότερο δυνατό θέλω να ξεκινήσω προπονήσεις, οριστικη παυση δημοσιου υπαλληλου για να ενσωματωθώ στην ομάδα και να μπω στις υποχρεώσεις της. Δεν έχω μιλήσει με τον προπονητή. Έχω μιλήσει με κάποιους παίκτες και έχω πληροφορηθεί την κατάσταση της ομάδας. Δεν νιώθω σαν μεταγραφή, αιτηση αποσπασης δημοσιου υπαλληλου υποδειγμα καθώς εδώ έπαιζα και πέρυσι. Ουσιαστικά συνεχίζω".




Διαβάστε ακόμη




ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ Hράκλειο: Ο εγκέλαδος... χτύπησε μαζί με το πρώτο κουδούνι

Το μέγεθος του σεισμού, σύμφωνα με την πρώτη εκτίμηση του Γεωδυναμικού Ινστιτούτου του Εθνικού Αστεροσκοπείου Αθηνών, ήταν μεγέθους 3,7 Ρίχτερ, ωστόσο άλλα σεισμολογικά Ινστιτούτα ανέβαζαν το μέγεθός του σε 4 Ρίχτε.

Νέα Σεισμική δόνηση σημειώθηκε στις 11:16 σήμερα το πρωί στη Νότια Κρήτη και συγκεκριμένα στην υποθαλάσσια περιοχή του Τυμπακίου όπου το τελευταίο διάστημα παρουσιάζεται έντονη σεισμική δραστηριότητα.



Το μέγεθος του σεισμού, σύμφωνα με την πρώτη εκτίμηση του Γεωδυναμικού Ινστιτούτου του Εθνικού Αστεροσκοπείου Αθηνών, ήταν μεγέθους 3,7 Ρίχτερ, ωστόσο άλλα σεισμολογικά Ινστιτούτα ανέβαζαν το μέγεθός του σε 4 Ρίχτερ.



Το επίκεντρο της δόνησης προερχόταν 46 χιλιόμετρα νοτιοανατολικά του Τυμπακίου και το εστιακό του βάθος στα 10 χιλιόμετρα.

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
source: http://www.newsbomb.gr/sports/story/367348/to-plirose-sto-telos-o-panathinaikos

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ…

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.


상호 :  좋은홈페이지제작소-Goodhomepage, 사업자등록번호 :  621-04-92979, 고객센터 :  1670-1261
주소 :  부산광역시 해운대구 재송동 484 현창빌딩 2층, Copyright © 좋은홈페이지제작소-Goodhomepage All rights reserved.
top