Home  >  제품소개  >  대분류
대분류

Google ζωή URL ψυχολογος Παπαδάκης στο "Όλα τρέλα": "Μό…

페이지 정보

작성자 Aracely 작성일24-10-17 20:24 조회4회 댓글0건

본문

ψυχολογος "Υποδυόμουν τον χαμένο αδερφό ψυχολογοι μεσω ιντερνετ μου για χάρη της αδερφής μου" αποκάλυψε και σόκαρε ο γνωστός παρουσιαστής 
..."
715B90F57F31053E23F60995CBB53176.jpg
Παπαδάκης στο " ψυχολογικά Όλα τρέλα": "Μόνο το ποτό και το σεξ Κανόνες μας έχουν μείνει" ψυχολογος

"Υποδυόμουν τον χαμένο αδερφό μου για χάρη της αδερφής μου" αποκάλυψε και σόκαρε ο γνωστός παρουσιαστής 

Με αφορμή τη δολοφονία του αδικοχαμένου Φουντούλη, ο οποίος ήταν ιδιαίτερα δεμένος με την αδερφή του, ένα κορίτσι με σύνδρομο Down, o Γιώργος Παπαδάκης αποκάλυψε το βράδυ της Τρίτης στο "Όλα τρέλα": "Η ελλειμματικός αδερφή μου χάθηκε λίγους Ξαναγράψιμο της ιστορίας της ζωής μήνες πριν. Είχε μόνο εμένα, Ανταμοιβή ήταν άτομο με ειδικές ανάγκες. Υποδυόμουν τον νεκρό αδερφό μου για να μην καταλάβει τίποτα", είπε ο παρουσιαστής στην αρχή της συζήτησης.



Ο παρουσιαστής ήταν πολύ δεμένος και με τη δική του αδερφή και δήλωσε ότι ο ίδιος ήταν για εκείνη τα πάντα καθώς οι γονείς τους «έφυγαν» νέοι. Μάλιστα, η αποκάλυψη ότι όταν ο αδελφός του «έφυγε» από την ζωή, ο παρουσιαστής δεν θέλησε να το αποκαλύψει στην αδελφή του και κάθε μέρα την έπαιρνε τηλέφωνο υποδυόμενος τον χαμένο τους αδελφό, ήταν κάτι που σόκαρε τους παρουσιαστές της εκπομπής, ωστόσο ο Γιώργος Παπαδάκης δε θέλησε να επεκταθεί περαιτέρω επί του θέματος.
ψυχολογος ψυχολογος Oλα όσα γνAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone

Στις 8 το βράδυ η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κίνας

Σε λίγες ώρες στις 8 το βράδυ για την Ελλάδα- η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κ

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.


상호 :  좋은홈페이지제작소-Goodhomepage, 사업자등록번호 :  621-04-92979, 고객센터 :  1670-1261
주소 :  부산광역시 해운대구 재송동 484 현창빌딩 2층, Copyright © 좋은홈페이지제작소-Goodhomepage All rights reserved.
top