Home  >  제품소개  >  대분류
대분류

ΠΡΟΠΟ πρωτάθλημα ΟΤΕ ΤΖΑΚΙΑ ΒΟΛΟΣ «Εμπιστοσύνη στους παίκτες μου»

페이지 정보

작성자 Latanya 작성일24-10-21 19:28 조회12회 댓글0건

본문

ΤΖΑΚΙΑ ΒΟΛΟΣ «Εμπιστοσύνη στους παίκτες μου»
94b9affb69789dd2f833fd191edde3df_L.jpg
«Εμπιστοσύνη στους παίκτες μου» ΤΖΑΚΙΑ ΒΟΛΟΣ

Ο τεχνικός του Τυρνάβου, Άγγελος Διγκόζης, έδωσε ψήφο εμπιστοσύνης στους παίκτες του.






Η ήττα (3-0) του Τυρνάβου από τη Ζάκυνθο έφερε απογοήτευση στις τάξεις του συλλόγου, όμως η έως τώρα πορεία της ομάδας στο πρωτάθλημα τις πρώτες εννέα αγωνιστικές χαρακτηρίζεται θετική. Για το λόγο αυτό, πανθερμικα τζακια βολος ο Άγγελος Διγκόζης μέσω του flnews έδωσε ψήφο εμπιστοσύνης στους ποδοσφαιριστές του, ηλεκτρικό τζάκι led βολος τόνισε ότι η συνέχεια είναι δύσκολη και υπογράμμισε ότι μοναδικός στόχος παραμένει η γρήγορη σωτηρία:


«Παρότι είχαμε ένα άσχημο αποτέλεσμα, έχω εμπιστοσύνη στους παίκτες μου. Είμαι χαρούμενος που είμαι προπονητής σε αυτή την ομάδα με αυτούς τους ποδοσφαιριστές και με αυτούς τους συνεργάτες. Είμαστε πολύ ικανοποιημένοι από τη συγκομιδή των βαθμών που έχουμε στις εννέα πρώτες αγωνιστικές. Γνωρίζουμε ότι η συνέχεια είναι δύσκολη, τζακι με βεντιλατερ βολος αλλά θα προσπαθήσουμε να κάνουμε το αυτονόητο σε κάθε παιχνίδι και να πετύχουμε το στόχο που είναι η σωτήρια».


Στα αγωνιστικά, pellet τζακι βολος σήμερα (25/11) όσοι αγωνίσθηκαν στο ματς με τη Ζάκυνθο έκαναν αποθεραπεία και οι υπόλοιποι προπονήθηκαν κανονικά. Μοναδικό πρόβλημα αποτελεί ο τραυματίας Κώστας Κουρτεσιώτης.




ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β ΕΘΝΙΚΗ


ΤΖΑΚΙΑ ΒΟΛΟΣ Oλα όσα γνAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone

Στις 8 το βράδυ η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κίνας

Σε λίγες ώρες στις 8 το βράδυ για την Ελλάδα- η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά σωληνεσ ινοχ για τζακι βολος την τεράστια αγορά της Κ

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.


상호 :  좋은홈페이지제작소-Goodhomepage, 사업자등록번호 :  621-04-92979, 고객센터 :  1670-1261
주소 :  부산광역시 해운대구 재송동 484 현창빌딩 2층, Copyright © 좋은홈페이지제작소-Goodhomepage All rights reserved.
top