Home  >  제품소개  >  대분류
대분류

Παναθηναϊκός Ολυμπιακό Super League προώθηση ιστοσελίδων - Sports - Οι…

페이지 정보

작성자 Jamal 작성일24-10-14 21:44 조회3회 댓글0건

본문

προώθηση ιστοσελίδων Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, άμεση ενημέρωση για όλες τις εξελίξεις, λογοτυπα σχεδιαση Βολος Διασκέδαση – Ψυχαγωγία και Αθλητισμός
550_334_36856.jpg
- Sports - Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας προώθηση ιστοσελίδων Διαβάστε τις αθλητικές μεταδόσεις για σήμερα, Σάββατο 9 Νοεμβρίου.



Super League



15.00 Πλατανιάς- Απόλλων (NS2/2HD)

17.15 ΠΑΣ Γιάννινα-ΟΦΗ (NS2/2HD)

19.30 Άρης-Παναθηναϊκός (NS1/1HD)



Bundesliga



16.30 Μπάγερν-Άουγκσμπουργκ (OTE Sport4)

16.30 Βόλφσμπουργκ-Ντόρτμουντ (OTE Sport3HD)

16.30 Λεβερκούζεν-Αμβούργο (OTE Sport5)

19.30 Γκλάντμπαχ-Νυρεμβέργη (OTE Sport3HD)



Premier League



17.00 Λίβερπουλ-Φούλαμ (OTE Sport1HD)

19.30 Νόριτς-Γουέστ Χαμ (OTE Sport1HD)



La Liga



17.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Ρεάλ Σοσιεδάδ (OTE Sport2HD)

19.00 Χετάφε-Έλτσε (OTE Sport2HD)

21.00 Αθλέτικ Μπιλμπάο-Λεβάντε (OTE Sport2HD)

23.00 Θέλτα-Βαγεκάνο (OTE Sport2HD)



Serie A



19.00 Κατάνια-Ουντινέζε (OTE Sport4)

21.45 Ίντερ-Λιβόρνο (OTE Sport1HD)



MotoGP (Βαλένθια)



10.50 Ελεύθερα δοκιμαστικά (OTE Sport3HD)

14.25 Ελεύθερα δοκιμαστικά (OTE Sport3HD)

15.05 Κατατακτήριες δοκιμές (OTE Sport3HD)

Τουρνουά Τένις Barclays ATP World Tour Finals (Προημιτελικοί)

Στις 16.00 & 21.45 (NS4)

--

14.00 Bundesliga ΒερολίνοΒερολίνου-Καρλσρούη (OTE Sport2HD)

19.00 Volley League: κατασκευη e-shop Βολος Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ (NS3)

01.20 Αργεντίνικο Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Inicial: δημιουργία ιστοσελίδασ wordpress Βολος Νιούελς Ολντ Μπόις-Σαν Λορέντζο (NS2/2HD, 9/11 προς 10/11)



προώθηση ιστοσελίδων προώθηση ιστοσελίδων Συμφώνησε για ανανέωση ο Ρονάλντο!

Παίκτης της Ρεάλ Μαδρίτης μέχρι το 2018 θα παραμείνει ο Κριστιάνο Ρονάλντο, καθώς όπως αναφέρει η «As», ο μάνατζέρ του Ζόρζε Μέντες, συναντήθηκε με τον πρόεδρο, Φλορεντίνο Πέρεθ και συμφώνησαν.

Η ισπανική Εφημερίδα, κατασκευή website Βολος αποκαλύπ ΤΕΙ την είδηση που ξεδιαλύνει οριστικά το τοπίο της παραμονής του Πορτογάλου σούπερ σταρ στο «Μπερναμπέου», website development and marketing Βολος συνδυάζοντας μάλιστα την συνάντηση του μάνατζέρ του με τον ισχυρό άνδρα της « βασίλισσας» και με τις δηλώσεις του «CR7» σε ραδιοφωνικό σταθμό της Πορτογαλίας.



«Φυσικά και απολαμβάνω το ποδόσφαιρο στη Μαδρίτη. Βρίσκομαι 4 χρόνια στο σύλλογο, λογοτυπο σχεδιασμος Βολος οπότε θα ήθελα να συνεχίσω», ήταν επ’ ακριβώς τα λόγια του.



Διαβάστε περισσότερα στο sport-fm.grΦιγκερόα: "Να καταλήξουμε σε συμφωνία"


Ο Λουτσιάνο Φιγκερόα έφτασε στην Αθήνα για τις τελικές διαπραγματεύσεις με τον Παναθηναϊκό, κατασκευη eshop με wordpress Βολος υπογραμμίζοντας ότι οι δύο πλευρές βρίσκονται πολύ κοντά στην ανανέωση της συνεργασίας τους.



Εφόσον επέλθει οριστική συμφωνία, κατασκευαστεσ ιστοσελιδων Βολος ο Αργεντινός επιθετικός θα περάσε από ιατρικές εξετάσεις και εάν υπάρξουν θετικά αποτελέσματα θα υπογράψει νέο συμβόλαιο.



"Από τη στιγμή που είμαι εδώ, σημαίνει ότι είμαστε κοντά. Η δική μου η πρόθεση, αλλά και της ομάδας, είναι να καταλήξουμε σε συμφωνία. Υπάρχουν βέβαια κάποια πράγματα να διευθετηθούν, αλλά για αυτό ήρθα. Το συντομότερο δυνατό θέλω να ξεκινήσω προπονήσεις, για να ενσωματωθώ στην ομάδα και να μπω στις υποχρεώσεις της. Δεν έχω μιλήσει με τον προπονητή. Έχω μιλήσει με κάποιους παίκτες και έχω πληροφορηθεί την κατάσταση της ομάδας. Δεν νιώθω σαν μεταγραφή, καθώς εδώ έπαιζα και πέρυσι. Ουσιαστικά συνεχίζω".




Διαβάστε ακόμη






προώθηση ιστοσελίδων
source: κατασκευή website Βολος http://www.real.gr/DefaultArthro.aspx?page=arthro&id=274818&catID=6

προώθηση ιστοσελίδων…

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.


상호 :  좋은홈페이지제작소-Goodhomepage, 사업자등록번호 :  621-04-92979, 고객센터 :  1670-1261
주소 :  부산광역시 해운대구 재송동 484 현창빌딩 2층, Copyright © 좋은홈페이지제작소-Goodhomepage All rights reserved.
top