Home  >  제품소개  >  대분류
대분류

Τρύφωνας Σαμαράς όραση Τρύφωνας Σαμαράς προώθηση ιστοσελίδων - Media -…

페이지 정보

작성자 Caitlyn 작성일24-10-20 06:23 조회4회 댓글0건

본문

προώθηση ιστοσελίδων Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, άμεση ενημέρωση για όλες τις εξελίξεις, Διασκέδαση – Ψυχαγωγία και Αθλητισμός
550_334_81224.jpg
- Media - «Δεν ταιριάξαμε με τον Ηλία Ψινάκη. Δεν με "πήγαινε"» προώθηση ιστοσελίδων Ο Τρύφωνας Σαμαράς βρέθηκε καλεσμένος στο «Μες στην Καλή Χαρά» και, αφού έκανε μια «ανατρεπτική» είσοδο στο πλατό της εκπομπής, μίλησε για τη συμμετοχή του στην τηλεοπτική σειρά του Λάκη Λαζόπουλου, κατασκευη site τιμεσ Βολος την παιδική του ηλικία, αλλά και για τις σχέσεις του με τον Ηλία Ψινάκη.



Τι είπε για την guest εμφάνισή του τη σειρά «Δια ταύτα», του Λάκη Λαζόπουλου; «Μόλις με είδε ο Λαζόπουλος στο γύρισμα μου είπε: "Μωρή, την περίμενες πολύ καιρό αυτήν την στιγμή ε;" [...] Μου έκανε τα απίστευτα. Είναι ο πιο απλός άνθρωπος που έχω γνωρίσει. Μου έκανε διάφορες υποδείξεις, αλλά γενικά του άρεσε το styling που είχα και το όλο στήσιμό μου. Έτσι κι αλλιώς, τον εαυτό μου υποδύομαι. Η αλήθεια είναι ότι περνούσαμε τόσο καλά στο γύρισμα, που όσες φορές μου έλεγε ο Λάκης να ξανακάνω τη σκηνή εγώ χαιρόμουνα!»



Σχετικά με το ενδεχόμενο να κάνει κάποια εκπομπή στην τηλεόραση, δημιουργία e-shop Βολος δήλωσε: σχεδιασμοσ ιστοσελιδασ τιμεσ Βολος «Αν μου έκαναν μια πρόταση για τηλεόραση που να μου αρέσει και να μου ταιριάζει, θα το έκανα. Μ αρέσει πολύ η τηλεόραση και ο φακός», δημιουργια ιστοτοπου Βολος ενώ στην ερώτηση του Παύλου Σταματόπουλου, αν θα συνεργαζόταν ξανά με τον Ηλία Ψινάκη, ανέφερε: «Τον Ηλία τον θαυμάζω πολύ. Απλά στον ΑΝΤ1 (στην εκπομπή «Fab 5») δεν ταιριάξαμε. Δεν είχα κανένα πρόβλημα μαζί του. Δεν με "πήγαινε" μάλλον. Δεν υπήρχε "χημεία", δωρεαν διαφημιση site Βολος τι να πω. Ίσως και οι πέντε μαζί να ήμασταν πολύ υπερβολικοί».



Πηγή: yupiii.gr



προώθηση ιστοσελίδων προώθηση ιστοσ

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.


상호 :  좋은홈페이지제작소-Goodhomepage, 사업자등록번호 :  621-04-92979, 고객센터 :  1670-1261
주소 :  부산광역시 해운대구 재송동 484 현창빌딩 2층, Copyright © 좋은홈페이지제작소-Goodhomepage All rights reserved.
top