Home  >  제품소개  >  대분류
대분류

{Βίκυ Χατζηβασιλείου} Βίκυ Χατζηβασιλείου {Βίκυ Χατζηβασιλείου} ΔΙΚΗΓΟ…

페이지 정보

작성자 Alison Kort 작성일24-08-01 20:06 조회11회 댓글0건

본문

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ Χθες έκανε την πρώτη ενφια 2018 του εμφάνιση αγορα σπιτιου απο πλειστηριασμο ρυθμιση ενφια στη χαλκιδικη στο «Πάμε Πακέτο», πινακασ ενφια 2018 Διοικητική δικαιοσύνη ο νέος ταχυδρόμος, gsis ενφια ενφια 2018 εκτυπωση taxisnet ο Δημήτρης Δεμερτζόγλου."
93eaaea70cf47c7bf4e8b3e2a1e85399_XL.jpg
Η πρώτη εμφάνιση του νέου ταχυδρόμου στο "Πάμε Πακέτο" ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

Η Βίκυ Χατζηβασιλείου τον σύστησε στο κοινό λέγοντας:


Διαβάστε περισσότερα στο gossip-tv.gr







ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ - Media - «Δεν έχω ξυπνήσει ποτέ πρωί για να δω τι κάναμε χθες»
Μπορεί να είναι τηλεοπτικό πρόσωπο αλλά ποτέ μέχρι σήμερα, όπως αποκαλύπ ΤΕΙ, δεν έχει ξυπνήσει νωρίς για να δει πώς πήγε η εκπομπή της.



Ο λόγος για τη Βίκυ Χατζηβασιλείου, η οποία δήλωσε: «Ήπια, ηπιότατη… Δεν έχω ξυπνήσει ποτέ πρωί για να δω τι κάναμε χθες. Θα με πάρει η συνεργάτιδά μου και θα με ενημερώσει… Βεβαίως και με ενδιαφέρει, αλλά δεν είμαι τρελή με αυτά. Βεβαίως κι έχει σημασία πόσο πέραση έχεις στο κοινό, τι αποδοχή έχει στον κόσμο αυτό που κάνεις, αλλιώς ας μην το κάνεις. Κάπως πρέπει να έχεις κι ένα μέτρο για να πορεύεσαι. Αλλά πανικό δεν έχω πάθει ποτέ, αγωνία δεν είχα ποτέ… Άγριο ξύπνημα δεν έκανα ποτέ, έχω μια ήπια σχέση με αυτό το κομμάτι. Και πλέον έχω πειστεί ότι ο κόσμος αγαπάει πάρα πολύ το “Πάμε πακέτο”», τόνισε στο TVGlam.



Μίλησε όμως και για το που οφείλεται αυτή της η στάση. «Όχι… στο πώς με αντιμετωπίζει ο κόσμος έξω. Σε αυτά που ακούω. Δηλαδή με πιάνουν νέα παιδιά και μου λένε: “Ξέρετε, εμείς κοροϊδεύαμε παλιότερα τη μαμά μας που το έβλεπε και τώρα εμείς είμαστε οι πιο φανατικοί. Γιατί αυτό που κάνετε γίνεται με αξιοπρέπεια κ.λπ.…”. Τέτοια λόγια… Μετά μου λένε: “Ευχαριστούμε που μας βγάζετε τον καλύτερο εαυτό μας…”. Δηλαδή, πολύ ωραία λόγια».
ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ Συγκινητικό «Πάμε Πακέτο»
Αύριο με τη Βίκυ Χατζηβασιλείου




Η αποστολέας του πρώτου πακέτου, στην ιστορία που θα προβληθεί αύριο στην εκπομπή «Πάμε Πακέτο» με τη Βίκυ Χατζηβασιλείου στον Alpha, έχει προλάβει να βιώσει στον απόλυτο βαθμό το αίσθημα της ευγνωμοσύνης, παρότι είναι μόλις 10 ετών. Η Αθηνά έχασε ξαφνικά τον πατέρα της και κινδύνευσε να μείνει άστεγη με τη μητέρα και τον μικρότερο αδελφό της. Σε αυτές τις δύσκολες στιγμές, δεν βρέθηκε κανένας στο πλευρό τους, με μόνη εξαίρεση την παραλήπτρια του πακέτου. Μια γυναίκα που πραγματικά στήριξε και στηρίζει με όλη της τη δύναμη το μικρό κορίτσι με μοναδικό αντάλλαγμα να βλέπει το χαμόγελο στο πρόσωπό της. Πώς θα αντιδράσει η παραλήπτρια στο άνοιγμα του πακέτου; Μία ιστορία που μεταφέρει το μήνυμα της αλληλεγγύης και της ανιδιοτέλειας.



Το δεύτερο πακέτο θα προσπαθήσει να λυτρώσει από τις τύψεις μια μητέρα, που αναγκάστηκε πριν από σαράντα χρόνια να δώσει για υιοθεσία το τέταρτο παιδί της. Η αποστολέας ήταν ήδη σε διάσταση με τον σύζυγό της, όταν ήρθε στον κόσμο η κόρη της. Σαράντα ημέρες μετά τη γέννησή της, χωρίς να έχει στήριξη από το ΘεσσαλονίκηΘεσσαλονίκης. Για αυτή την πράξη της δεν μπόρεσε ποτέ να συγχωρέσει τον εαυτό της, με αποτέλεσμα να πέσει σε κατάθλιψη. Με τη βοήθεια της εκπομπής, εύχεται να εντοπίσει την κόρη της και να της δώσει τις απαραίτητες εξηγήσεις. Τι περίεργο συνέβη κατά τη διάρκεια της έρευνας; Ποιο τραγικό γεγονός συνέβη λίγες ημέρες πριν τον εντοπισμό της παραλήπτριας; Πώς συνέβαλε στην εξέλιξη της ιστορίας ένα όνειρο; Είναι έτοιμη η παραλήπτρια για αυτή τη συνάντηση;



Την Πέμπτη στις 21:00





ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
source: http://www.newsbomb.gr/gossip/story/367455/i-proti-emfanisi-toy-neoy-tahydromoy-sto-β€pame-paketoβ€

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ…

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.


상호 :  좋은홈페이지제작소-Goodhomepage, 사업자등록번호 :  621-04-92979, 고객센터 :  1670-1261
주소 :  부산광역시 해운대구 재송동 484 현창빌딩 2층, Copyright © 좋은홈페이지제작소-Goodhomepage All rights reserved.
top