Home  >  제품소개  >  대분류
대분류

«Οι πολιτικάντηδες με τα "burberry" ενοχλήθηκαν από την αρχα…

페이지 정보

작성자 Lara 작성일24-10-11 18:36 조회15회 댓글0건

본문

ΟΣΕ Χρυσής Αυγής ηθοποιός Κατασκευή Ιστοσελίδων Τι απαντά ο Κ. Βουτσάς στον Παναγιώταρο
Κατασκευή Ιστοσελίδων Στην προσωπική επίθεση που δέχθηκε από τον βουλευτή της Χρυσής Αυγής, φιλοξενία και τη συντήρηση Ηλία Παναγιώταρο, απάντησε ο Κώστας Βουτσάς......
33A2F92B4CC0D90977D0C55F7F6257C3.jpg
Τι απαντά ο Κ. Βουτσάς στον Παναγιώταρο Κατασκευή Ιστοσελίδων Ο ηθοποιός μίλησε στο newsbeast.gr για τη φωτογραφία που δημοσίευσε το σάιτ της Χρυσής Αυγής




Στην προσωπική επίθεση που δέχθηκε από τον βουλευτή της Χρυσής Αυγής, Ηλία Παναγιώταρο, Σχολή Χορού στη Θεσσαλονίκη: Ένας Κόσμος Παράδοσης και Δημιουργικότητας απάντησε ο Κώστας Βουτσάς, ο οποίος προκάλεσε την οργή του κόμματος όταν σε συνέντευξή του δήλωσε ότι φοβάται να μιλήσει για τη Χ.Α.



«Φοβάμαι να μιλήσω για την Χρυσή Αυγή μήπως με δείρουν», είπε ο ηθοποιός μιλώντας στο newsbeast.gr. «Τους αγνοώ δεν θέλω καν να ασχολούμαι μαζί τους, διαφήμιση δεν μπορώ να ασχοληθώ με τον κ. Παναγιώταρο. Ευκαιρία έψαχναν για να αναφερθούν στο όνομά μου. Να ξέρουν όμως ότι αν δεν πηγαίναμε στις εκδηλώσεις και δεν δεχόμασταν τις προσκλήσεις που μας έστελναν, θα μας έστελναν στη Γυάρο», πρόσθεσε.



Ο κ. Βουτσάς τόνισε, επίσης, ότι «υπάρχουν τόσες φωτογραφίες με επώνυμους ηθοποιούς από τη χούντα. Δηλαδή όλοι χουντικοί είμαστε; Να πάψουν να ασχολούνται μαζί μου και δεν θα ασχολούμαι μαζί τους».



Υπενθυμίζεται ότι ο Κώστας Βουτσάς ήταν το Σάββατο καλεσμένος σε εκπομπή του ΣΚΑΙ και όταν ρωτήθηκε ποια είναι η άποψή του για την Χρυσή Αυγή απάντησε: ιστοσελίδα «Δε θέλω να πω τίποτα για την Χρυσή Αυγή γιατί φοβάμαι. Φοβάμαι μη με δείρουν, η δημιουργία μιας ποιοτικής ιστοσελίδας στο Βόλο φοβάμαι μη μου σπάσουν το σπίτι, φοβάμαι μη με κάψουν, διαφήμιση γι’ αυτό δεν μιλάω εναντίον της Χρυσής Αυγής. Άμα πω κάτι εναντίον της υπάρχει κίνδυνος να με δείρουν, να με σφάξουν, κατασκευή ιστοσελίδων να με κάψουν, η δημιουργία μιας ποιοτικής ιστοσελίδας στο Βόλο να δείρουν τη γυναίκα μου, τα παιδιά μου. Γι’ αυτό δεν λέω ποτέ κακό για την Χρυσή Αυγή, ιστοσελίδες το’ πιασες;».



Οργισμένη ήταν η αντίδραση της Χρυσής Αυγής, ιστοσελίδας η οποία μέσω της ιστοσελίδας της έδωσε στη δημοσιότητα φωτογραφία του ηθοποιού με τον δικτάτορα Γ. Παπαδόπουλο. Σχολίασε μάλιστα κάτω από τη φωτογραφία το εξής: Δημιουργια eshop «Απορία: Ποιος είναι αυτός που σκύβει μπροστά στον αείμνηστο Γ. Παπαδόπουλο τις εποχές της παντοδυναμίας του; Ο Κώστας Βουτσάς ή κάποιος… σωσίας του;»



voutsas.jpg




Κατασκευή Ιστοσελίδων Κατασκευή Ιστοσελίδων Oλα όσα γνAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone

Στις 8 το βράδυ η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κίνας

Σε λίγες ώρες στις 8 το βράδυ για την Ελλάδα- η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κ

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.


상호 :  좋은홈페이지제작소-Goodhomepage, 사업자등록번호 :  621-04-92979, 고객센터 :  1670-1261
주소 :  부산광역시 해운대구 재송동 484 현창빌딩 2층, Copyright © 좋은홈페이지제작소-Goodhomepage All rights reserved.
top